free site templates

Spatial Hub

Jsme interdisciplinární tým zaměřený primárně na analýzu chování lidí.
Naše projekty jsou různorodé. Analyzujeme vliv enviromentálních změn na společnost, navrhujeme uživatelská rozhraní, mobilní aplikace i lokační služby. 

Smyslem naší práce je, aby lidé dostali správnou informaci ve správný čas.

Mobirise

Pro studenty

Vyučujeme řadu předmětů od základů programování až po virtuální realitu. Máte zájem dělat u nás závěrečnou práci nebo spolupracovat na projektech?

Mobirise

Pro výzkumníky

Žijeme v turbulentní době. Změny životního prostředí, měnící se ekonomika i technický pokrok mění naši společnost. Jsou to výzvy, které nám mohou přinést obrovský skok kupředu pokud je uchopíme.

Mobirise

Pro firmy

Pro komerční partnery nabízíme konzultace k návrhu uživatelských rozhraní i vývoj komplexních mobilních aplikací na míru.

Mobirise

Pro všechny

Spatial Hub není jen tým, je to také laboratoř nebo spíš co-workingový prostor. Můžete jej také využívat.

Náš tým

David se věnuje primárně analýze chování uživatelů. Zabývá se redesignem komplexních aplikací i návrhem nových řešení. Zaměřuje se na inovativní typy aplikací jako jsou lokační služby nebo virtuální a rozšířená realita. Rád propojuje prostorovou analytiku, UX a mobilní technologie. V rámci smluvního výzkumu, vytvořil se svým týmem řadu mobilních aplikací, webových služeb i desktopových produktů. 

David Procházka 
Vedoucí týmu, UX, GIS
Research Gate, LinkedIn

Jaromír se zaměřuje na vše okolo geografických informačních technologií: tvorba map, prostorová analytika i vývoj mobilních aplikací pro Android. Vede projekty chytré fakulty i vývoj mobilní aplikace pro Brno-Sever. Garantuje specializaci zaměřenou na GIS a mobilní technologie pro bakalářský stupeň.

Jaromír Landa
Mobilní technologie, GIS
Research Gate

Robert v rámci týmu bádá nad tématy dopadů environmentálních změn, včetně změny klimatu na rozvoj, migrace obyvatel a populační dynamiku. Je specialistou na formulování výzkumných témat, teoretických i metodologických přístupech, stejně tak jako na práci v terénu a interpretaci analýz socio-ekonomických dat. Robert absolvoval stáže na Brown University v USA a University of Agder v Norsku. Dále se chystá se na stáž na European University Institute ve Florencii, Itálie jako Jean Monnet Fellow. 

Robert Stojanov
Enviromentální a populační geografie, aplikace GIS
Research Gate, Stránky o výzkumu

Honza je specialistou na Javu. V týmu má hlavní slovo při návrhu architektury serverových služeb, databázových problémech i vývoji mobilních aplikací pro platformu Android. 

Jan Kolomazník
Mobilní a serverové technologie
Research Gate

Tom se zaměřuje na provoz systémů a testování a návrh jejich uživatelských rozhraní. Při své práci mj. oživuje a spravuje software i hardware potřebný pro bezproblémový chod všech běžících projektů. Aktuálně se zabývá automatizačními systémy pro provoz, dohled a ovládání hardware.

Tomáš Koubek
UX, operační systémy, hardware
Research Gate

Ivo v našem týmu dělá vývojáře mobilních aplikací na iOS. Zaměřuje se především na správu dat, síťové služby a synchronizaci. Již od základní školy se věnuje také webovým technologiím a vším s tím spojenému. Má za sebou více než 40 webových a mobilních projektů.

Ivo Pisařovic
Webové a mobilní technologie

Mikuláš se zabývá geografickými informačními systémy a jejich praktickými aplikacemi a to nejen z pohledu technologií ale i z hlediska prezentace dat. Má také zkušenosti s vývojem aplikací pro platformu Android a s tvorbou webových aplikací.
Je příznivcem GNU/Linuxu a otevřených technologií obecně. 

Mikuláš Muroň
GIS, webové a mobilní technologie,

Adresa

Ústav informatiky
Provozně ekonomická fakulta
Mendelova univerzita v Brně
Zemědělská 1
61300 Brno


Kontakt 

Email: david.prochazka@mendelu.cz