best free html templates

Smluvní vývoj

Pro firmy a různé organizace nabízí řadu služeb v oblasti výzkumu a vývoje. Samozřejmostí je naše naprostá diskrétnost. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Mobilní aplikace a služby

Mapová aplikace? Lokační služba? Rozšířená realita?

Na základě vašich požadavků jsme schopni navrhnout a implementovat mobilní aplikace včetně souvisejících serverových služeb, napojení na případnou senzoriku nebo další související vývoj. Naší silnou stránkou je, že dokážeme kombinovat znalosti z různých oborů od návrhu uživatelských rozhraní po návrh vhodného hardware.
Jednou z našich úspěšných aplikací je mobilní geografický infromační systém GISELLA vyvinutý pro firmu Envipartner, s.r.o. GISELLA je využívána pro inventarizaci majetku v obcích a městech. Mimo rozsáhlé možnosti mapování poskytuje GISELLA příjemné uživatelské rozhraní, které dělá mapování efektivním.

Návrh a testování uživatelských rozhraní

Přemýšlíte o novém produktu? 
Potřebujete inovovat existující aplikaci?

Pro naše klienty dlouhodobě nabízíme testování stávajích uživatelských rozhraní jednotlivých produktů. Jsme schopni provést testování podle potřeb klienta v prostorách kampusu univerzity, u klienta nebo přímo u jeho zákazníků. Na základě kvalitativních nebo kvantitativných testů jsme schopni poskytnout výčet problematických faktorů prodiktů a v případě zájmu navrhnout potřebné změny.

Samozřejmě můžeme navrhnout zcela nové aplikace podle požadavků klienta. Jsme schopni pracovat i netradičními typy uživatelských rozhraní jako jsou lokační služby, rozšířená nebo virtuální realita.

Jsme připraveni také vytvořit školení přímo na míru. Zaškolíme v krátké době váše vlastní pracovníky do oblasti návrhu uživatelských rozraní nebo jejich testování. Samozřejmě se z nich nestanou okamžitě skvělí designéři, ale budou schopni vyvarovat se častým problémů a zejména naučí se myslet při vývoji na zákazníka. 

Adresa

Ústav informatiky
Provozně ekonomická fakulta
Mendelova univerzita v Brně
Zemědělská 1
61300 Brno


Kontakt 

Email: david.prochazka@mendelu.cz